Pergola Sistem

Mİmart Tente

MİMART TENTE

image 1
MİMART TENTE

MİMART TENTE

Tente sektöründe, Konut ve ticari birçok projede kazanmış olduğumuz tecrübemiz ve Mimari bakış açımızla, Müşterilerimize yaşam alanlarında konfor ve estetiği ön planda tutarak mevsimsel ihtiyaçlarına alternatif çözümler sunuyoruz. Bu hedefler doğrultusunda hem ürün geliştirme ve uygulama konusunda hem de Müşterilerimize Kurumsal kimliklerini özel kılmak adına Tasarım projelendirme ve uygulama sürecini çözümleyen, sonuç odaklı fikirler ve öneriler sunuyoruz.Küçük dokunuşlarla, farklılık yaratıp  büyük mutluluklara dönüşmesini sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

İstanbul’un önde gelen tente  markalarından Mimart Tente , en yüksek kalite ve performanstaki teknolojiyi uygun fiyat ile buluşturuyor. Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş  Tente Sistemleri, Türkiye’nin dört bir köşesine hizmet veren satış ağı ve teknik servis altyapısı ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli olanı ulaşılabilir fiyat ve ileri teknoloji ile buluşturarak müşterilerimize sunmak. Bu alanda markamızı geliştirmeye devam ederek dünya pazarında olan bir marka haline gelmek.

STRATEJİMİZ

Güçlü Ar-ge desteği ve her zaman daha iyisini sunma isteğinin devamı olarak ürün ve hizmet kalitesini inovasyon ile harmanlamak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ